Szczytno – Gmina Miejska Szczytno

Szczytno – Gmina Miejska Szczytno
Data Realizacji
Wrzesień 2014 r.
Adres inwestycji
Szczytno, ul.Plac Wolności
Seria
Opis

Plac zabaw w Szczytnie

W ramach realizacji powstał ogólnodostępny plac zabaw zarówno dla dzieci starszych jak i młodszych dzieci. Nowoczesny wygląd urządzeń zachęca dzieci do rekreacji na świeżym powietrzu, jak również pobudza ich wyobraźnie, dając im mnóstwo możliwości fantastycznej zabawy. Wszystkie zamontowane urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normą PN EN 1176.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zapewnia trwałość i bezpieczeństwo. Zamontowaliśmy wielofunkcyjne urządzenie z serii Fantazja nr 02101, które składa się z trzech wież, w tym jedna z zadaszeniem pełnym, połączonej z druga wieżą schodami, pozostałe wieże z zadaszeniem otwartym, czterech zjeżdżalni w tym jedna spirala tubowa, dwie jednotorowe i jedna dwutorowa, wejścia na urządzenia za pomocą ścianek wejściowych, paneli edukacyjnych, elementów wykończeniowych z motywami bajkowymi oraz zwierzęcymi.

Dodatkowo plac zabaw został wyposażony w urządzenie do wspinania kula nr 19803, huśtawkę ważkę, dwie huśtawki wahadłowe, dwa bujaki i równoważnie.

Inwestor- Gmina Miejska Szczytno

Galeria