Rewitalizacja Placu Zabaw w Kutnie

Rewitalizacja Placu Zabaw w Kutnie
Data Realizacji
Wrzesień 2018 r.
Adres inwestycji
ul. Oporowska, Kutno
Seria
Opis

Plac zabaw w Kutnie

Rewitalizacja Placu Zabaw w Kutnie przy ul. Oporowskiej.Inwestycja była jednym z zadań budżetowych na rok 2018 Miasta Kutno. Środki inwestorskie pochodziły z edycji Kutnowskiego Budżetu Partycypacyjnego na rok 2018.Plac zabaw został doposażony w dwa zestawy, bujaka, huśtawkę Duet, trampolinę, piaskownicę, ławki i ważkę. Cały plac uzyskał nową nawierzchnię amortyzującą oraz ogrodzenie.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Galeria