Pustkowo, ul. Słoneczna

Pustkowo, ul. Słoneczna
Data Realizacji
Kwiecień 2017 r.
Adres inwestycji
72-344 Pustkowo, ul. Słoneczna 25
Opis

Plac zabaw Pustkowo

W kwietniu 2017 roku przy dużym Ośrodku Wczasowym na wsi Pustkowo powstał nowoczesny plac zabaw. Miejsce powstało z myślą o rodzinach z dziećmi, które chcą spędzić w miły sposób wolny czas. Aby zapewnić doskonałą zabawę większej grupie małych wczasowiczów, wybraliśmy bardzo rozbudowany zestaw z serii Kolorowy Ogród (506601). Ten system zabawowy posiada kilka rodzajów zjeżdżalni oraz tuneli do przechodzenia. Bliskość plaży spowodowała, że wybrano pod zestaw nawierzchnię z piasku.
Bezpieczeństwo to podstawa!

Jako producent placów zabaw ogromną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa małych użytkowników. Dlatego też wszystkie nasze place zabaw posiadają certyfikat bezpieczeństwa PN-EN 1176:2008. To gwarancja dla rodziców, że plac zabaw jest bezpieczny dla wszystkich bawiących się dzieci.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: ZEM-Tourist Sp. z o.o, Pustkowo ul. Słoneczna 25, 72-344 Rewal

Galeria