Place zabaw z atestem dla przedszkoli – produkcja i montaż w Gdyni

Place zabaw z atestem dla przedszkoli – produkcja i montaż w Gdyni
Data Realizacji
Wrzesień 2017 r.
Adres inwestycji
ul. Hallera 37, Gdynia
Seria
Opis

Plac zabaw w Gdyni

Dzieci uwielbiają wszystko, co jest kolorowe, wesołe, wyposażone w różne atrakcje, które trzeba „rozgryźć”. Dlatego właśnie taką popularnością cieszą się w naszym kraju place zabaw, które zastąpiły metalowe, nieprzyjazne, stawiane wiele lat temu na osiedlach czy terenach przedszkolnych.

Dzisiejsze zestawy zabawowe wykonywane są z najwyższej jakości produktów i muszą być przede wszystkim bezpieczne.

Firma Spil, doświadczony producent placów zabaw, wybudowała we wrześniu przy ul. Hallera 37 w Gdyni plac zabaw dla Przedszkola nr 22. Zestaw Dżungla 511601AV to atrakcja nie tylko dla małych miłośnikach przygód, lubiących zjeżdżać lub się wspinać.

W kolorowym, tropikalnym świecie nie brakuje elementów, które zaciekawią najmłodszych. Znajdują się tu ślizgawki, m.in.: dwutorowa, w formie tuby, pojedyncza oraz inne atrakcje do biegania, skakania, chowania się czy podciągania.

Profesjonalny plac zabaw z atestem w Gdyni

Takie place zabaw jak ten są gwarancją kreatywnej oraz wypełnionej uśmiechem i śmiechem zabawy dla dzieci. Montaż placów zabaw z atestem to dziś norma, którą musi spełniać każdy profesjonalny producent tego typu urządzeń.

To nie pierwsza i zapewne nie ostatnia tego typu realizacja firmy Spil w zakresie budowy bezpiecznych placów zabaw dla przedszkoli w różnych zakątkach Polski.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Galeria
Dżungla 511601