Place zabaw z atestem dla przedszkoli – produkcja i montaż w Gdyni

Dżungla 511601Data realizacji: Wrzesień 2017 r.

Adres inwestycji: ul. Hallera 37 dla Przedszkola nr.22

 

Dzieci uwielbiają wszystko, co jest kolorowe, wesołe, wyposażone w różne atrakcje, które trzeba „rozgryźć”. Dlatego właśnie taką popularnością cieszą się w naszym kraju place zabaw, które zastąpiły metalowe, nieprzyjazne, stawiane wiele lat temu na osiedlach czy terenach przedszkolnych. Dzisiejsze zestawy zabawowe wykonywane są z najwyższej jakości produktów i muszą być przede wszystkim bezpieczne.

Firma Spil, doświadczony producent placów zabaw, wybudowała we wrześniu przy ul. Hallera 37 w Gdyni plac zabaw dla Przedszkola nr 22. Zestaw Dżungla 511601AV to atrakcja nie tylko dla małych miłośnikach przygód, lubiących zjeżdżać lub się wspinać. W kolorowym, tropikalnym świecie nie brakuje elementów, które zaciekawią najmłodszych. Znajdują się tu ślizgawki, m.in.: dwutorowa, w formie tuby, pojedyncza oraz inne atrakcje do biegania, skakania, chowania się czy podciągania.

Profesjonalny plac zabaw z atestem w Gdyni

Takie place zabaw jak ten są gwarancją kreatywnej oraz wypełnionej uśmiechem i śmiechem zabawy dla dzieci. Montaż placów zabaw z atestem to dziś norma, którą musi spełniać każdy profesjonalny producent tego typu urządzeń. To nie pierwsza i zapewne nie ostatnia tego typu realizacja firmy Spil w zakresie budowy bezpiecznych placów zabaw dla przedszkoli w różnych zakątkach Polski.