Place zabaw Wrocław, Oława – Spółdzielnia Mieszkaniowa “Odra”

place zabaw wroclaw

Inwestor: Spółdzielnia Mieszkaniowa “Odra” Wrocław Oława

Data realizacji: Kwiecień, Czerwiec 2014 r.

Adres inwestycji: ul. Chrobrego, ul. Paderewskiego 21, ul. Chopina, ul. Iwaszkiewicza, Oława koło Wrocławia

 

Okolice Wrocławia zdobywają nowe place zabaw dla dzieciaków

Plac zabaw we Wrocławiu stworzony z myślą o rozwijaniu umiejętności sprawnościowych. W skład zestawu nr 17701 wchodzą elementy wspinaczkowe, każdy posiada inny program funkcjonalny; pierwszy element posiada przeplotnie do wspinaczki, drugi posiada mostek do ćwiczenia koordynacji ruchu oraz poręcze do podciągania się. Dodatkowym wyposażeniem są ruchome podesty, zjeżdżalnia, obręcze do przechodzenia i ruchome krzesełko. Zamontowany został również bujak sprężynowy w kształcie konia.

place zabaw wrocław place zabaw wrocław place zabaw wrocław place zabaw wrocław place zabaw wrocław

 

Place zabaw Wrocław i okolice SM „Odra” inwestuje w nową przestrzeń dla maluchów

W ramach realizacji wybudowaliśmy dwa place zabaw na terenie Spółdzielni „ Odra”. Place zabaw w Oławie to przykład osiedlowych miejsc zabaw i rekreacji zarówno dla dzieci starszych jak i młodszych. Kolorowa przestrzeń zabawowa, niezwykła estetka wpisuję się w otoczenie i zapewnia doskonałe miejsce do spędzenia aktywnie czasu. Jako producent placów zabaw oferujemy certyfikowane i bezpieczne place zabaw.

Kontakt | Bezpieczne place zabaw | Plac zabaw – oferta

W niedalekiej odległości od Wrocławia, powstają nowe place zabaw

Pomiędzy ul. Paderewskiego 21 a ul. Chopina powstał urokliwy plac zabaw, którego ozdobą jest zestaw Kolorowy ogród nr 04801 składający się z jednej wieży zabawowej, trzech zjeżdżali w tym jednej tubowej, jednej dwutorowej, jednej ślimakowej, wejścia za pomocą ścianki wspinaczkowej, paneli zabawowo-edukacyjnych, elementów dekoracyjnych z motywami roślinnymi i zwierzęcymi.

Place zabaw Wrocław : Spil oddaje bezpieczne, certyfikowane i atestowane place zabaw

Plac zabaw przy ul. Iwaszkiewicza został wyposażony w zestaw nr 05801, który pobudza wyobraźnie dzieci, dzięki elementom dekoracyjnym w stylistyce kosmicznej. Urządzenie składające się z jednej zadaszonej wieży połączonej z druga wieżą przejściem tubowym, czterech ślizgów w tym jednym dwutorowy, jeden ślizg spirala, jeden ślizg pojedynczy, ślizg tubowy oraz paneli zabawowo-edukacyjnych. Dodatkowym uzupełnieniem są dwa bujaki w kształcie autka i foki.

Wrocław mapa realizacji placów zabaw – Dr Spil – Place zabaw Wrocław , Oława okolice