Kraków – F.R.B. Inter­Bud sp. z o.o. S.K.A.

place zabaw kraków

Inwestor: F.R.B. Inter­-Bud sp. z o.o. S.K.A.

Data realizacji: Czerwiec 2014 r.

Adres inwestycji: Osiedle mieszkaniowe “Grzegórzki Park”, ul. Cystersów w Krakowie

 

 

Place zabaw Kraków, realizacja inwestycji Inter Bud

Plac zabaw został wyposażony w urządzenie z serii klasycznej nr 14602, które składa się z jednej wieży, dwóch zjeżdżalni, zjazdu strażackiego, elementów wykończeniowych z motywami roślinnymi. Uzupełnieniem są dwa bujaki i huśtawka „ważka”.W ramach realizacji wykonaliśmy również nawierzchnie syntetyczną w kolorze czerwonym zgodnie z normą EN PN 1177 i 1176. Dzięki naszym urządzeniom powstają bezpieczne place zabaw. Kraków otrzymuje kolejne miejsca, na których dzieci będą się doskonale bawić i rozwijać. Jako producent placów zabaw gwarantujemy najwyższą jakość materiałów oraz odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

place zabaw kraków place zabaw kraków

 

Bezpieczna zabawa na placu zabaw

Plac zabaw w Krakowie na osiedlu „Grzegórzki Park” wyróżnia się tym, że do dyspozycji dzieci została oddana specjalna nawierzchnia syntetyczna amortyzująca upadki w kolorze czerwonym. Wykonano ją zgodnie z restrykcyjnymi normami. Żeby spełnić normy EN PN 1177 i 1176 materiały użyte do budowy muszą być poddawane ciągłym testom przez niemiecką jednostkę certyfikującą TÜV.

Plac zabaw od SPIL, Kraków uzyskał najwyższy standard urządzeń

Urządzenia dostarczane przez firmę SPIL a finansowane przez Inter Bud na place zabaw są bardzo dobre jakościowo. Tylko w ten sposób można stworzyć kolejne miejsce, w którym dzieci będą się doskonale bawić i rozwijać. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne sprawia, że najmłodsi będą mogli się cieszyć zabawy na placu zabaw Kraków przez bardzo długi czas.

Plac zabaw – zielone serce miasta

Inwestycja, zlokalizowana na krakowskim osiedlu Grzegórzki, to bardzo malownicze miejsce. W pobliżu znajduje się park z licznymi trasami rowerowymi i ścieżkami spacerowymi. Ustronne miejsce, z dala od zgiełku miasta, ma bardzo dobrą sieć komunikacyjną. To kolejny atut placu zabaw. W razie potrzeby łatwo i szybko można dostać się do centrum Krakowa.