Plac zabaw przy nowym przedszkolu Świat Malucha

Plac zabaw przy nowym przedszkolu Świat Malucha
Data Realizacji
Lipiec 2018 r.
Adres inwestycji
Al. Solidarności 7A, 05-135 Wieliszew
Seria
Opis

Plac zabaw w Wielszewie

Inwestycja zrealizowana przez prywatnego inwestora. Nasz największy flagowy zestaw Dżungla 511601 został specjalnie dobrany pod względem konstrukcyjnym i kolorystycznym, aby stanowił jedną wspólną koncepcję architektoniczną z nowym ciekawym budynkiem przedszkola.

Zestaw został uzupełniony huśtawką Duet. Ten plac zabaw stanowi przykład praktycznego podejścia twórcy koncepcji architektonicznej przedszkola do jego otoczenia.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Galeria
Plac zabaw Wieliszew