Stwórz własny, plac zabaw – instrukcja, konfigurator, szacunkowa wycena

Instrukcja przeprowadzi Państwa krok po kroku przez proces tworzenia własnego placu zabaw. Konfigurator pozwoli dobrać takie składowe na Państwa plac zabaw by dokładnie dopasować go do Państwa potrzeb

Spersonalizuj Swój plac zabaw

Witamy w konfiguratorze Dr Spil Polska, z pomocą którego mogą Państwo zaprojektować wymarzony i dostosowany do potrzeb i możliwości plac zabaw dla Państwa pociech. Poniżej znajduje się wykaz dostępnych w ofercie Dr Spil Polska serii urządzeń zabawowych. Po wybraniu jednej z nich zostaną Państwo przekierowani do dalszej części konfiguratora, by kontynuować tworzenie projektu placu zabaw, prosimy o przejście przez cały formularz co pozwoli na spersonalizowanie projektu.

Dlaczego warto zaprojektować plac zabaw?

Dzięki konfiguratorowi mogą Państwo dokładnie sprawdzić, jakie urządzenia będą odpowiednie do miejsca, gdzie ma powstać plac zabaw. Poza tym dobrze jest wybrać te atrakcje, które będą najbardziej popularne, bo jak wiadomo, dzieci mogą lubić różne rzeczy. Ponad to każda lokalizacja montażu zestawu zabawowego jest inna, w związku z tym podczas procesu konfiguracji pytamy Państwa o szczegóły związane z nawierzchnią, powierzchnią w metrach kwadratowych czy na temat ogrodzenia jakie chcieli by Państwo zastosować.

Jak działa konfigurator?

Na początku wybierz zestaw urządzeń z dostępnych poniżej serii. Następnie wypełnij formularz, w którym możesz dołączyć dodatkowe elementy, jak ławki, huśtawki, piaskownice czy kosze na śmieci, Kolejnym krokiem jest wybranie nawierzchni, która znajduje się obecnie w miejscu, gdzie ma powstać miejsce instalacji oraz tej, na którą ma być zmieniona. Ostatnie pytania dotyczą ogrodzenia wokół. Dzięki takim danom nasi specjaliści będą w stanie wykonać projekt placu zabaw, który będzie spersonalizowane pod Państwa potrzeby.

Ważne, przy konfiguracji placu zabaw

Korzystanie z konfiguratora jest bezpłatne i niezobowiązujące. Przesłane do Dr Spil Polska podsumowanie Państwa projektu jest jedynie informacyjne i pozwala nam zapoznać się z preferencjami dotyczącymi placu zabaw.
Finalny projekt zestawu zabawowego wraz z instalacją może znacznie odbiegać od materiałów załączonych w przesłanym przez Państwa zapytaniu. Wysłanie formularza nie jest ofertą handlową w myśl prawa handlowego a jedynie zapytaniem o dostępność i zestawem wytycznych do realizacji późniejszego zamówienia.

Wybierz serię, i stwórz Twój plac zabaw:

 

Historia

Dr Spil Polska to producent placów zabaw, który rozpoczął swoją działalność w 2003 roku. Firma została założona przez Marcina Kozubka i od momentu powstania ma swoją siedzibę w Katowicach. Obecnie Dr Spil jest jednym z czołowych polskich producentów placów zabaw, który zajmuje się nie tylko wykonywaniem projektów, ale też tworzy innowacyjne zestawy zabawowe na zamówienie klienta. Firma cały czas rozwija się, podbijając także międzynarodowy rynek. W 2016 roku zostały otwarte nowe filie w Czechach i na Słowacji, które w niedługim czasie osiągnęły sukces na tamtejszych rynkach.

Certyfikowane place zabaw

Place zabaw, tworzone przez firmę Dr Spil Polska, są certyfikowane. Producent posiada certyfikat PN-EN 1176:2008, który spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa oraz restrykcyjne wymogi Unii Europejskiej. Wysokie standardy bezpieczeństwa gwarantują nie tylko certyfikaty, ale również wieloletnia praktyka oraz doświadczenie w branży budowlanej, jakie posiada firma Dr Spil Polska. Ponadto wszystkie urządzenia, jakie wykorzystuje producent podczas budowy, zostały poddane specjalistycznym badaniom według normy – PN EN 71-3. Badania przeprowadził Instytut Techniki Górniczej.

Dr Spil Polska ma na swoim koncie wiele udanych projektów. Producent realizuje nie tylko place zabaw dla dzieci przy placówkach edukacyjnych (szkoły, przedszkola), ale też buduje je na osiedlach, przy Domach Wczasowych lub na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. W ofercie Dr Spil Polska są również integracyjne place zabaw, które tworzone są z myślą o niepełnosprawnych dzieciach.
Renoma marki została doceniona w 2011 roku, kiedy to producent otrzymał nominację do wyróżnienia certyfikatem „Najwyższa jakość”.

Budżet obywatelski

Dr Spil Polska realizuje także projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Przykładem inwestycji, która została wybudowana dzięki tej inicjatywie, jest plac zabaw znajdujący się w Gnieźnie na terenie Miejskiej Świetlicy Socjoterapeutycznej.

Serie zestawów zabawowych

W swojej ofercie Dr Spil Polska ma 9 serii zestawów zabawowych oraz wiele dodatków, które są elementami uzupełniającymi place zabaw. W dodatkach znajduje się m in. piramida linowa, bujaki czy ścianki wspinaczkowe.

Nazwy serii:

• Słoneczna
• Drzewa
• Fantazja
• Kosmos
• Kolorowy ogród
• Orient
• Klasyczne
• Dżungla
• Sport
• Marzenia
• Integracja
• Dodatki

Realizacje

Dr Spil wybudował place zabaw w wielu polskich miastach. Zrealizował projekty m in. w:
• Warszawie (Centrum Zdrowia Dziecka, Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości)
• Krakowie (Osiedle Mieszkaniowe „Grzegórzki Park”)
• Poznaniu (Osiedle Hawelańska, Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegielskiego)
• Częstochowie (przedszkole: Klub Kubusia Puchatka)
• Wrocławiu (Spółdzielnia Mieszkaniowa „Odra”)
• Gdańsku (kąpielisko „Molo Gdańsk Brzeźno”)
• Jastrzębiej Górze (Dom Wczasowy VIS)
• Katowicach (Miejskie Przedszkole nr 34)
• Malborku (Urząd Miasta Malbork)

Dodatkowe przedsięwzięcia

Firma Dr Spil Polska czynnie bierze udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach. W lipcu 2015 roku połączyła swoje siły z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, które zorganizowało kurs dla najmłodszych. Cała inicjatywa była możliwa dzięki finansowemu wsparciu, jakiego udzielił WOPRowi producent placów zabaw.
W 2015 roku Dr Spil Polska sponsorował również trzynastą edycję Samorządowego Forum Kapitału i Finansów. Celem tego forum jest wymiana doświadczeń przedstawicieli biznesu, administracji państwowej i samorządów. Tematem przewodnim trzynastej edycji było: 25 lat polskiej samorządności.
W ostatnich dniach października 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Polskich Młodzików w zapasach w stylu wolnym w Komornikach. Dr Spil Polska był jednym ze sponsorów tego przedsięwzięcia.

Dr Spil Polska w prasie

Informacje dotyczące marki Spil oraz działalności producenta można znaleźć również w prasie. 26 sierpnia 2016 w papierowym wydaniu Faktu ukazał się artykuł o możliwości stworzenia placu zabaw w ramach budżetu obywatelskiego przy pomocy firmy Dr Spil Polska. Poza tym artykuły na temat firmy ukazały się również w papierowych wydaniach: Newsweeka (24.04.2017) i Forbes (27.04.2017).