Niechorze plac zabaw – Everest Development

Niechorze plac zabaw – Everest Development
Data Realizacji
Maj 2018r.
Adres inwestycji
72-346 Pobierowo,ul.Zachodnia 8k
Opis

Plac zabaw w Niechorzu

Kolejny plac zabaw powstał w ekskluzywnym ośrodku Holiday Park&Resort w Niechorzu. Ogromny zestaw zabawowy z serii Kolorowy Ogród uzupełniony został o wiele nowych, oryginalnych elementów, co jeszcze bardziej uatrakcyjniło zabawę najmłodszych gości ośrodka.

Zamontowaliśmy również huśtawkę, ważkę i bujaki. Tutaj dzieci nie będą się na pewno nudziły.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: Everest Development

Galeria
Plac zabaw w niechorzu