Kutno ul. Wybickiego

Kutno ul. Wybickiego
Data Realizacji
Lipiec 2017 r.
Adres inwestycji
Kutno ul. Wybickiego
Seria
Opis

Plac zabaw Kutno

Nowoczesny plac zabaw na ul. Wybickiego w Kutnie to kolejna realizacja, która powstała w ramach budżetu obywatelskiego w lipcu 2017 roku. Tym razem naszym zadaniem była modernizacja placu zabaw tak, by dziecko w każdym wieku mogło bezpiecznie i kreatywnie się bawić.

Więcej informacji: http://budzet-obywatelski.pl/kutno-ul-wybickiego/

Zamontowano: zestaw Klasyczny 513301, system Piramida 60145a, huśtawki Duet, bocianie gniazdo, bujak Kucyk, fotel obrotowy, 3-elementową wspinaczkę oraz równoważnię.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Galeria