Kraków – F.R.B. Inter­Bud sp. z o.o. S.K.A.

Kraków – F.R.B. Inter­Bud sp. z o.o. S.K.A.
Data Realizacji
Czerwiec 2014 r.
Adres inwestycji
Kraków, ul.Pułkownika Francesco Nullo 42
Seria
Opis

Bezpieczna zabawa na placu zabaw

Plac zabaw w Krakowie na osiedlu „Grzegórzki Park” wyróżnia się tym, że do dyspozycji dzieci została oddana specjalna nawierzchnia syntetyczna amortyzująca upadki w kolorze czerwonym. Wykonano ją zgodnie z restrykcyjnymi normami. Żeby spełnić normy EN PN 1177 i 1176 materiały użyte do budowy muszą być poddawane ciągłym testom przez niemiecką jednostkę certyfikującą TÜV.

Plac zabaw od SPIL, Kraków uzyskał najwyższy standard urządzeń

Urządzenia dostarczane przez firmę SPIL a finansowane przez Inter Bud na place zabaw są bardzo dobre jakościowo. Tylko w ten sposób można stworzyć kolejne miejsce, w którym dzieci będą się doskonale bawić i rozwijać. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne sprawia, że najmłodsi będą mogli się cieszyć zabawy na placu zabaw Kraków przez bardzo długi czas.

Plac zabaw – zielone serce miasta

Inwestycja, zlokalizowana na krakowskim osiedlu Grzegórzki, to bardzo malownicze miejsce. W pobliżu znajduje się park z licznymi trasami rowerowymi i ścieżkami spacerowymi. Ustronne miejsce, z dala od zgiełku miasta, ma bardzo dobrą sieć komunikacyjną. To kolejny atut placu zabaw. W razie potrzeby łatwo i szybko można dostać się do centrum Krakowa.

Inwestor: F.R.B. Inter­-Bud sp. z o.o. S.K.A.

Galeria