Katowice – Miejskie przedszkole nr. 34

Katowice – Miejskie przedszkole nr. 34
Data Realizacji
Sierpień 2013 r.
Adres inwestycji
40-871 Katowice, ul.Tysiąclecia 84A
Seria
Opis

Montaż placu zabaw w Katowicach, plac zabaw z serii Dżungla

Zestaw składa się z dwóch zjeżdżalni w kolorze pomarańczowym, całość wykonana jest w kolorystyce-florystycznej nawiązującej jak mówi nazwa zestawu do Dżungli. W zestawie znajdują się też bezpieczne schody pozwalające dzieciakom dostać się na podest. Podesty zabezpieczone są przed upadkiem. Całość wykonana jest z atestowanych i bezpiecznych materiałów. Producent Spil Polska.

Plac zabaw Katowice: bezpieczne i przytulne miejsce

Katowickie przedszkole, na którym postawiono plac zabaw ma opinie przyjaznego dzieciom miejsca. Plac zabaw, powstały na terenie placówki, wpisuje się w ten wizerunek. Zastosowane urządzenia są wykonane z atestowanych i bezpiecznych materiałów dostarczonych przez producenta Spil Polska. Rodzice mają bardzo dobre opinie zarówno o samym placu zabaw, jak i przedszkolu.

Plac zabaw Katowice: nauka poprzez zabawę

Oddany do użytku plac zabaw zapewnia nie tylko zabawę, ale również wpływa na rozwój emocjonalny i psychoruchowy dzieci. Zabawa z innymi przedszkolakami ma bardzo duże znaczenie. Uczy tego, jak zachowywać się w grupie i brać udział w życiu społecznym.   Dzieci, które są pozbawione kontaktu z rówieśnikami w dorosłym życiu nie potrafią współpracować z innymi. Grupa rówieśnicza to pierwszy trening interpersonalny, który pozwala na poznawanie i uczenie się ról społecznych.

Katowice: plac zabaw i inne inwestycje w przedszkolu

Plac zabaw to tylko jedna z wielu inwestycji w przedszkolu umożliwiających rozwój dziecka. W placówce organizowane są również zajęcia dodatkowe, np. gimnastyka korekcyjna, spotkania z logopedą czy nauka języka niemieckiego. Realizowane są również autorskie programy, takie jak np.: Akademia Zdrowego Przedszkolaka.

Inwestor: Miejskie Przedszkole nr 34 im. Jasia i Małgosi

Galeria