Karwia

Karwia
Data Realizacji
Październik 2017 r.
Adres inwestycji
Wojska Polskiego 83, 84-105 Karwia
Seria
Opis

Dla małych wczasowiczów

W niewielkiej, ale za to bardzo malowniczej miejscowości Karwia zamontowaliśmy plac zabaw dla najmłodszych wczasowiczów. To miejsce zabawy ma umilić pobyt wszystkim małym uczestnikom wakacyjnych szaleństw. Aby zabawa była bezpieczna i kreatywna, zamontowaliśmy zestaw Klasyczny 511001. W zestawie można znaleźć nie tylko zjeżdżalnie (w tym jedną ślimakową), ale też ścianki wspinaczkowe, zjazd strażacki oraz elementy koordynujące sprawność bawiących się tam dzieci.

Plac zabaw najwyższej jakości

Jako producent placów zabaw doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nadmorski klimat niekorzystnie wpływa na stan urządzeń zabawowych. Aby system był bezpieczny i nie wymagał od inwestora ciągłych konserwacji, zastosowaliśmy materiały najwyżej jakości.
Koszt inwestycji zlokalizowanej nad samym morzem w pięknej miejscowości Karwia wyniósł 37.000,00 zł brutto

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: pensjonat Claudia

Galeria