Gliwice – MZUK inwestuje w place zabaw

Gliwice – MZUK inwestuje w place zabaw
Data Realizacji
Listopad 2012 r.
Adres inwestycji
44-100 Gliwice, ul.Ziemięcicka 62
Seria
Opis

Plac zabaw Gliwice: spędź wolny czas nad wodą

Pierwszy plac zabaw Gliwice powstał w ośrodku wypoczynkowym Czechowice przy ul. Ziemięcickiej. Zamontowano na nim urządzenia z serii Forest. W skład zestawu 8152A wchodzą karuzela i ważka 8227L. To kolejna z możliwych form rekreacji na terenie obiektu. Przyjazd do ośrodka w Czechowicach to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Można skorzystać z kąpieliska, zagrać w siatkówkę, piłkę nożną. Chętni mają okazje, by wspólnie z instruktorem nauczyć się jazdy konnej.

Plac zabaw Gliwice-Łabędy

W listopadzie 2012 r. na zlecenie MZUK Gliwice wykonano plac zabaw w gliwickiej dzielnicy Łabędy przy ul. Narutowicza. Zamontowano urządzenia z zestawu 8092A z serii Piraci oraz 8180A z serii Sport, w skład których wchodzą: ważka (8228C), bujak (8226C), kula (8181B). Plac zabaw w Gliwicach to uzupełnienie oferty dla najmłodszych w oddalonej od centrum dzielnicy miasta

Place zabaw: „Uśmiechnięte Gliwice”

Powstałe place zabaw w Gliwicach wpisują się projekt realizowany przez MZUiK pod nazwą „Uśmiechnięte Gliwice”. Program jest adresowany do najmłodszych mieszkańców miasta i ma na celu wpierać budowę i podwyższać standardy placów zabaw. Od 2008 r. w ramach przedsięwzięcia wybudowano i odnowiono kilkanaście placów zabaw.

Inwestor: MZUK Gliwice

Galeria