Gdańsk, Kąpielisko „Molo Gdańsk Brzeźno”

Gdańsk, Kąpielisko „Molo Gdańsk Brzeźno”
Data Realizacji
Lipiec 2016 r.
Adres inwestycji
80-341 Gdańsk, ul.Jantarowa 1
Seria
Opis

Plac zabaw w Gdańsku

W lipcu 2016 roku na gdańskiej plaży w Brzeźnie, została zrealizowana inwestycja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdańsku. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby nawiązać do morskiego charakteru miasta i miejsca, w którym zostało zbudowane.

Stworzyliśmy statek imienia Generała Zaruskiego w kolorystyce dopasowanej do radosnego czasu jaki spędzają dzieci na zabawie nad morzem, dodatkowo na żaglach widnieje logo inwestora.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, ul. Traugutta 29, 80-221 Gdańsk

Galeria