Stwórz własny, plac zabaw – instrukcja, konfigurator

Spersonalizuj Swój plac zabaw

Witamy w konfiguratorze Dr Spil Polska, z pomocą którego mogą Państwo zaprojektować wymarzony i dostosowany do potrzeb i możliwości plac zabaw dla Państwa pociech. Poniżej znajduje się wykaz dostępnych w ofercie Dr Spil Polska serii urządzeń zabawowych. Po wybraniu jednej z nich zostaną Państwo przekierowani do dalszej części konfiguratora, by kontynuować tworzenie projektu placu zabaw, prosimy o przejście przez cały formularz co pozwoli na spersonalizowanie projektu.

Dlaczego warto zaprojektować plac zabaw?

Dzięki konfiguratorowi mogą Państwo dokładnie sprawdzić, jakie urządzenia będą odpowiednie do miejsca, gdzie ma powstać plac zabaw. Poza tym dobrze jest wybrać te atrakcje, które będą najbardziej popularne, bo jak wiadomo, dzieci mogą lubić różne rzeczy. Ponad to każda lokalizacja montażu zestawu zabawowego jest inna, w związku z tym podczas procesu konfiguracji pytamy Państwa o szczegóły związane z nawierzchnią, powierzchnią w metrach kwadratowych czy na temat ogrodzenia jakie chcieli by Państwo zastosować.

Jak działa konfigurator?

Na początku wybierz zestaw urządzeń z dostępnych poniżej serii. Następnie wypełnij formularz, w którym możesz dołączyć dodatkowe elementy, jak ławki, huśtawki, piaskownice czy kosze na śmieci, Kolejnym krokiem jest wybranie nawierzchni, która znajduje się obecnie w miejscu, gdzie ma powstać miejsce instalacji oraz tej, na którą ma być zmieniona. Ostatnie pytania dotyczą ogrodzenia wokół. Dzięki takim danom nasi specjaliści będą w stanie wykonać projekt placu zabaw, który będzie spersonalizowane pod Państwa potrzeby.

Ważne, przy konfiguracji placu zabaw

Korzystanie z konfiguratora jest bezpłatne i niezobowiązujące. Przesłane do Dr Spil Polska podsumowanie Państwa projektu jest jedynie informacyjne i pozwala nam zapoznać się z preferencjami dotyczącymi placu zabaw.
Finalny projekt zestawu zabawowego wraz z instalacją może znacznie odbiegać od materiałów załączonych w przesłanym przez Państwa zapytaniu. Wysłanie formularza nie jest ofertą handlową w myśl prawa handlowego a jedynie zapytaniem o dostępność i zestawem wytycznych do realizacji późniejszego zamówienia.

Wybierz serię, i stwórz Twój plac zabaw: