Dystrybutor placów zabaw – fachowe doradztwo podczas wyboru.

place zabaw Dobór placów zabaw pod kątem docelowej grupy wiekowej jest trudnym zadaniem dystrybutor placów zabaw – Dr Spil zapewni ci fachowe porady.

 

Doradzimy – Jak wybrać najlepszy plac zabaw dla Państwa dzieci

Najlepsze place zabaw dla dzieci to te gwarantujące dużą dawkę rozrywki, połączoną z edukacją lub rekreacją tego typu place zabaw dostarcza dystrybutor placów zabaw Dr Spil . Właśnie dlatego współczesne miejskie place zabaw dla dzieci to już nie tylko piaskownice, czy zjeżdżalnie, ale przede wszystkim nowoczesne urządzenia na place zabaw ukryte pod postacią kolorowych elementów przypominających ponadczasowe statki kosmiczne, starodawne mury obronne czy miasteczka sportowe.

Każdy z nas kto choć raz bawił się kiedykolwiek na placu zabaw, jest w stanie określić co w tego typu konstrukcjach jest najważniejsze. Wielu dorosłych odpowie z pewnością, że najważniejsze jest bezpieczeństwo, jednak dzieci postawią raczej na wygodę. Bo cóż to za plac zabaw, po którym nie można swobodnie biegać, gdzie nie ma miejsca na wspinaczkę, wyścigi i huśtawki?

Producent placów zabaw | Przepisy | Place zabaw 2014

dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw

 

Zaprojektuje – Nowoczesny i trwały plac zabaw, dystrybutor placów zabaw Dr Spil

Stare, dobrze nam znane place zabaw wykorzystywały w swoich granicach głównie przestrzeń. Tu nierzadko największą atrakcją była piaskownica lub niewielka, prosta zjeżdżalnia. Tymczasem, współczesne maluchy wykorzystujące najnowsze technologie, obsługujące telefony komórkowe i tablety, oczekują od miejskich placów zabaw wielozadaniowych konstrukcji, zapewniających sporą dawkę rozrywki i zabawy. Z tego też powodu, projekty dzisiejszych placów zabaw dla dzieci zakładają już nie tylko budowę piaskownic i zjeżdżalni, ale także konstrukcji poprawiających sprawność fizyczną i intelektualną dziecka. Najnowocześniejsze place zabaw łączą w sobie nie tylko funkcjonalność użytkowania, ale i  ergonomiczność, trwałość i stabilność. Dodatkowo, najlepsze place zabaw wykazują się niezwykłą estetyką i wartościami dekoracyjnymi.

Oddamy pod klucz – Dystrybucja placów zabaw, Budowa placów zabaw od projektu po oddanie

Nowoczesne place zabaw wyposażone są w elementy i konstrukcje nierzadko kojarzone z kreskówkami i najlepszymi filmami animacyjnymi, czyli składnikami wpływającymi ściśle na kształt dziecięj wyobraźni. Dzięki zastosowaniu wielopoziomowych rozwiązań konstrukcyjnych, jesteśmy w stanie zabrać dzieci w niezwykłe i pełne pozytywnych emocji podróże po krainie uśmiechu i radości. Wybierając jedną z naszych serii placów zabaw dla dzieci, mogą Państwo w jednej chwili zabrać dzieci do pełnej egzotycznych elementów dżungli, kolorowego ogrodu otoczonego ogromnymi kwiatami, zamku z wieżami rodem z najpiękniejszych baśni lub pełnego zaskakujących motywów kosmosu. Dodatkowo wedle indywidualnych upodobań, do każdej serii mogą Państwo dopasować szereg elementów uzupełniających, takich jak piramidy linowe, bujaki i siedziska dostosowane do potrzeb najmłodszych i niepełnosprawnych użytkowników.

Kontrola jakości – Nasze produkty są trwałe bezpieczne i nowoczesne

Wyposażenie placów zabaw dla dzieci tworzone przez dystrybutora palców zabaw Dr Spil to gwarancja dobrej zabawy, połączonej z najwyższymi standardami bezpieczeństwa zapewniającymi komfortowe i prawidłowe użytkowanie.

 

Nasze realizacje